CİN BAL RESTAURANT

Cin Bal Kebap Salonu, Fethiye’nin muhteşem bir cenneti olan Kayaköy’de kurulmuştur. Fethiye’ye 13 km uzaklıkta olup, Ölüdeniz’e ise sadece 3 km mesafede yer almaktadır. Cin Bal Kebap Salonu kış mevsiminde 240 m2 kapalı alanda 150 kişiye, yaz mevsiminde ise 13 adet köşk (şark köşesi) ve masalarıyla 300 kişiye hizmet verebilmektedir. Ayrıca çocuklarınız için ayrılan çocuk parkı ve araçlarınız için sorun olmayan otopark mevcuttur.

Cin Bal’da kışın şöminede yanan odunlarda ısınıp, yazın ise ağaçların altında kuzu tandır kebap ve “kendin pişir kendin ye” keyfini günün her saatinde tadabileceğiniz otantik, doğal bir ortam bulabileceksiniz.

CİN BAL İLE UNUTULMAZ LEZZETLER

Cin Bal Kebap Salonu, aldığı “ISO 9001 ve ISO 22000” belgeleri ile lezzetini ve temizliğini kanıtlayarak, tüm misafirlerini güvenli bir yemek yeme ortamı sağlamaktadır. Yiyeceklerin hazırlanması sırasında kullanılan et mamullerinin tümü kendi ürünü olup, sunduğu et ürünleri gibi diğer yiyecekler de en taze ve en ham hâline getirilmektedir.

Cin Bal kuzu tandır kebabı ve ızgara çeşitlerinde iddialı olduğu kadar, soğuk meze ve içecek çeşitlerinde de üstüne yoktur.